KONST / Litografier / Färglitografier 6662607
nr 666 2607
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografier, 2 st, Bert Håge Häverö (f. 1932), Skärgårdsmotiv, 45x62
Kondition: mindre fuktskador, oramade
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 november 2010
kl 17:51:22
8/11 17:27:45
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö